S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

SİPARİŞ VERMEK İÇİN HESAP AÇMAM GEREKİR Mİ ?

Herhangi bir hesap oluşturmadan veya giriş yapmadan yalnıca ad soyad ve adres bilgileri ile sipariş verebilirsiniz. Ancak siparişinizin takibi, puan kazanımları ve daha hesaplı alışveriş için üye olmanızı öneririz.

HANGİ ÖDEME YÖNTEMLERİNİ KULLANIYORSUNUZ ?

Kapıda ödeme

ÜRÜNLER NASIL ULAŞTIRILIYOR

Duru Hijyen markalı ürünlerde İstanbul içine Kaizen Hijyen ekibi tarafından ürünler ulaştırılır ve kurulumu sağlanır. İstanbul dışındaki illere ise uygunluk durumunda yine Duru Hijyen tarafından teslimat sağlanır. Diğer durumlarda İstanbul dışına anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile gönderim sağlanmaktadır.

SATIN ALDIĞIM ÜRÜN NEZAMAN ELİME ULAŞIR ?

Marmaris içi alışverişlerde aynı gün kargo yapılır. Kurulum gerektiren ürünlerde 1-2 iş günü içerisinde teslimat sağlanır. Marmaris dışı alışverişlerde ise aynı gün kargoya verilir, sonraki süreç kargo firması ile müşterimiz tarafından takip edilir.

GERİ İADE VEYA DEĞİŞİM YAPIYOR MUSUNUZ ?

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki kanun gereğince aldığınız ürün veya hizmetin ayıplı, kusurlu olması durumunda, internet üzerinden ve kapıdan peşin satışlarda 14 gün içerisinde herhangi bir cezai işlem veya bedel ödemeksizin iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir